O FIRMIE EDUKA W SKRÓCIE

Firma Eduka zaistniała na polskim rynku w 2001 roku, ale zasadnicza grupa osób realizująca obecne zadania , wykonywała je już w 1991 roku w innych firmach. Nasza oferta to sprzedaż profesjonalnych, wysokiej jakości pomocy dydaktycznych, przy zachowaniu rozsądnej ceny. Firma jest polskim przedstawicielstwem firmy PHYWE będącej wiodącym w skali świata producentem najwyższej klasy wyposażenia dydaktycznego, a także laboratoryjnego z zakresu: fizyki, chemii, biologii, przyrody, ekologii oraz techniki. Firma systematycznie rozwija zakres wyposażenia do eksperymentów wspomaganych komputerowo oferując własny interfejs komputerowy oraz oprogramowanie sterująco-pomiarowe.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

  • sprzedaż sprzętu i wyposażenia dydaktycznego
  • doradztwo w doborze sprzętu i wyposażenia dydaktycznego
  • realizacja projektów pracowni przedmiotów przyrodniczych
  • transport i prace instalatorskie dostarczonego sprzętu
  • szkolenia w obsłudze dostarczonego wyposażenia
  • szkolenia i kursy dokształcające dla nauczycieli
  • udział w projektach edukacyjnych współfinansowanych ze środków unijnych
  • opracowywanie neutralnych specyfikacji przetargowych

O FIRMIE PHYWE W SKRÓCIE

TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ – 100 LAT PRODUKTÓW NIEZRÓWNANEJ JAKOŚCI

Z ponad 100-letnią tradycją na rynku nazwa Phywe Systeme GmbH & Co. KG stanowi synonim potencjału twórczego, innowacji, jakości i satysfakcji wielu pokoleń klientów. Jako wiodący dostawca doskonałej jakości materiałów dydaktycznych, firma PHYWE oferuje największy na świecie wybór rozwiązań systemowych do nauczania szeroko pojętej przyrody. Zakres oferowanych produktów sięga od pojedynczych przyrządów, poprzez zestawy eksperymentalne i systemy dydaktyczne do interfejsu Cobra 4 i nowoczesnej platformy e-learningowej, umożliwiających tradycyjne i realizowane z wykorzystaniem urządzeń technologii TIK eksperymentowanie z dziedziny
fizyki, chemii, biologii oraz nauk stosowanych. Ofertę sprzętową uzupełnia szerokie spektrum usług dodatkowych, jak programy szkoleniowe, usługi instalacji sprzętu oraz profesjonalne doradztwo. Rozwiązania PHYWE mogą zostać indywidualnie dopasowane do specyficznych wymagań technicznych i programowych danego kraju. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – na życzenie przedstawimy Państwu indywidualną ofertę, dopasowaną specjalnie do Państwa potrzeb.

INNOWACJA I BEZPIECZEŃSTWO

Naszą misją jest optymalne wykorzystanie nowoczesnych systemów dydaktycznych dla potrzeb kształcenia wysoko rozwiniętego społeczeństwa jutra. Stale dążymy do ulepszania naszych produktów, poszerzając sukcesywnie naszą ofertę o kolejne innowacje wynikłe z rozwoju nauki i edukacji. Oferowane obecnie ponad 5000 doświadczeń i 8000 produktów służy na całym świecie do eksperymentów w szkołach, na uniwersytetach i w centrach nauki. Jednym z naszych głównych celów jest
bezpieczeństwo oferowanych produktów oraz ich dostosowanie do nawet najbardziej wygórowanych wymagań technicznych. Dzięki temu firma PHYWE posiada certyfikat DIN EN ISO 9001:2008, certyfikację CE a proces produkcji jest w pełni zgodny z surowymi niemieckimi standardami bezpieczeństwa.

Jakość

Stale monitorowana, certyfikowana, wysoka jakość produktów “made in Germany”

Bezpieczeństwo

Bezwzględne bezpieczeństwo nauczyciela i uczniów podczas realizacji doświadczeń

Systemowość

Modułowość i wzajemne dopasowanie wszystkich przyrządów i akcesoriów

Innowacja

Innowacyjność w służbie edukacji społeczeństwa ery technologii